Abonelik Sistemi

Dr Ekmek Glutensiz Aboneliği Hakkında
Abonelik sistemi merkez tarafından onay işleminden sonra gerçekleşmektedir. Abonelik sistemi günlük, hatfalık ve aylık olarak 3 ayrı abonelik tanımlaması ile gerçeleşmektedir.

Abonelik sistemine neden kayıt olmalıyım?
Sınırlı sayıda üretilebilen Dr Ekmek Glutensiz çok özel bir ekmektir ve öncelikli olarak abone sistemine kayıtlı üyelere gönderilmektedir. Tüm Türkiye ye sabit kargo ücreti ile gönderim yapılmaktadır. Abone giriş panelinden kargonuzu takip edebilme imkanınız vardır.

Abonelik Başvuru Formu
Uzmanlar Dr Ekmek Glutensiz Öneriyor
Op. Dr. Ünal VURAL
Genel Cerrahi Uzmanı
Gluten buğday, çavdar, yulaf ve arpa içeriğinde buluanan bir proteindir. Gluten alerjisi olarak adlandırılan çölyak hastalığında bu besinler beslenme programından çıkarılmalıdır.
Dr Ekmek Glutensiz çölyak hastaları için hazırlanan özel üründür.
Dr Ekmek Haberler

Dr Ekmek Üretim Tesisi
Dr Ekmek Glutensiz & Diyet Destekçisi
Amerikalıların keşfi; "Buğday Göbeği Diyeti"

Gaz, şişkinlik, hazımsızlık ve benzeri yakınmalardan dolayı uzmanlar glutensiz ekmek tavsiye ediyor. Diyet uyguluyor ancak ekmek yemeden doyduğunuzu anlamıyor musunuz? Glutensiz ekmek tam size göre. Uzmanlar glutensiz beslenmenin ciddi kalori tasarrufu sağlayacağından dolayı uyguladığınız diyete ciddi etkileri olacağı konusunda hemfikir.
Basında Dr Ekmek GlutensizAbonelik Sistemi

Kayıt Ol Giriş Yap
Dr Ekmek Glutensiz içeriğinde bulunan ekstraktlar ve özellikleri

Zerdeçal Ekstraktı

İçerisinde bulunan Curcuminin; antioksidan, antitümöral, antiinflamatuar, antikanserojenik, antialerjik, antidemans etkileri ve serbest radikal çöpçüsü olduğu yapılan birçok çalışmayla gösterilmiştir.

Zencefil Ekstraktı

Mide sorunlarında doğal bir koruyucudur. Kolesterol seviyesini düzenlemeye yardımcıdır. Solunum yolları sorunlarında bağışıklık sistemine destekler. Antisektik özellliği ile antioksidan etki sağlar.

Çörek Otu Ekstraktı

İçeriğindeki vitaminler; A,H,C,B1 ve B6 içerir. Mineraller; selenyum, çinko, magnezyum ayrıca polmitik asit, linoelik asit, oleik asit, sodyum, potasyum, kalsiyum, çinko, demir, bakır, fosfor gibi timokinon bir çok hastalığın şifa kaynağıdır.

Keçiboynuzu Ekstraktı

Keçiboyunuz karbohidrat, yağlar, sodyum, A-C ve E vitamini açısından zengindir. Sütten 3 kat daha fazla kalsiyum içerir. A, B, B2, B3 vitaminleri, çinko içeriği sayesinde doğal güç ve besin kaynağıdır.

Tarçın Ekstraktı

Tarçın doğal bir gıda koruyucusudur. Ve bakteri oluşumunu engellediği bilinmektedir. Bağışıklık sistemi güçlendirici özelliği yanında fiber (lif), demir ve kalsiyum kaynağıdır.

Karanfil Ekstraktı

Manganez kaynağı olan karanfil aynı zamanda Omega3 yağ asidi K vitamini, lif, magnezyum ve kalsiyum bakımından zengindir. Antioksidandır. Dezenfektan özelliği ile de tanınmaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?